Фільтри та реактори для морського акваріума

Товари зі знижкою
SALE
Fauna Marin DINO X 250мол

810 грн 540 грн

SALE
Fauna Marin DINO X 500мол

1 370 грн 880 грн

SALE
Hanna Instruments HI 755 луг КН

2 450 грн 1 650 грн

SALE
Ocean Nutrition Instant Baby Brine Shrimp Науплія 20 р.

395 грн 290 грн

Реактори (фільтри) для морських акваріумів призначені для забезпечення належної якості води і, відповідно, здоров'я всіх мешканців (риб, коралів, рифів загалом, ракоподібних та молюсків).

Для якісного очищення води потрібно правильно Вибрати реактор. У цьому Вам завжди допоможе наш інтернет-магазин Морський. Ми маємо широкий спектр фільтраційного акваріумного обладнання. Наші фахівці нададуть професійну консультацію, познайомлять Вас із різноманітністю фільтрів та їх особливостями, а також визначать, який реактор потрібен для Вашого типу акваріума.

Які фільтри та реактори для морських акваріумів Ви можете купити у нас?

Пелет (біопеллет) реактори

Призначені для контролю рівня нітратів і фосфатів у морському акваріумі. Біо-пеллети (спеціальні гранули), що містяться в реакційну камеру, рівномірно розподіляються, перемішуються. Вони містять спеціальні речовини та ензими, що забезпечують живильне середовище для розмноження бактерій, покликаних руйнувати нітрати та фосфати. Найбільш ефективні для боротьби з неконтрольованим зростанням водоростей у рифових та рибних акваріумах. Слід завжди стежити за станом наповнювача, уникати появи слизу, оскільки утворюватиметься сірководень, який потрапить до основної системи та провокує дегенеративні процеси, гниття тощо. Цеоліт-реактори (цеолітові реактори)

Мета використання зео реактора - зниження рівня біогенних речовин (фосфатів та нітратів) у воді. У цьому зберігається необхідна концентрація основних параметрів: кальцію, магнію, калію, КН. Для даних реакторів використовується спеціальний наповнювач – цеоліт, який відомий своїми адсорбційними властивостями. Використовуючи цеоліт реактор, Ви звільняєте живильне середовище в акваріумі, нейтралізуючи аміак.

Слід чітко виконувати рекомендації щодо дозування цеоліту, оскільки його надмірна кількість може призвести до виснаження коралів та їх загибелі. Для того, щоб підібрати цеоліт-реактор для Вашого акваріума, скористайтеся допомогою наших фахівців, і виконуйте всі їх рекомендації. та кальцію, Вам потрібен кальцієвий реактор. Даний вид обладнання потрібний не для всіх морських акваріумів. Більш актуальними є кальцій-реактори для акваріумів з жорстким коралом, які споживають для свого зростання велику кількість кальцію. Вода, потрапляючи до реактора, окислюється вуглекислим газом, розчиняючи гідрокарбонат. Далі вода насичується кальцієм і надходить назад в акваріум. Кальцій, що у воді, використовується коралами, молюсками і т.д. для побудови скелета та подальшого зростання.

Медіа реактори для морських акваріумів (фільтри киплячого шару)

Медіа або фосфатний реактор - сучасне обладнання, необхідне для якісної, хімічної фільтрації води. Це відмінне універсальне рішення для морських акваріумів, у тому числі і рифових. Конструкція медіа реакторів передбачає використання фільтруючих матеріалів різних типів: активованого вугілля (вуглецю), біогранул, зернисте середовище GFO. Вуглець широко застосовується для очищення води від різних домішок, токсинів, нерозчинних частинок. GFO – оксид заліза – знижує рівень фосфатів, запобігаючи надмірній кількості водоростей. Крім того, при нормалізації вмісту фосфатів покращується зростання коралів. Медіа-реактори не потребують частого обслуговування. Для коректного підбору обладнання скористайтесь за допомогою наших фахівців. Ми завжди підкажемо, яке рішення буде оптимальним і раціональним для Вашого акваріума, виходячи з потреб і існуючих проблем у ньому. Ці установки ще називають фільтрами киплячого шару. Ця назва продиктована своєрідним ефектом кипіння - рухом під дією води, яка подається помпою.

Роликовий акваріумний фільтр

Таке обладнання застосовується для ретельного очищення води морського акваріума від органічних відходів, залишків корму, зважених частинок і домішок. Для цього використовується спеціальна фільтраційна тканина у рулонах. Вода подається у фільтр через трубу зверху, проходячи через тканину і надходячи назад у акваріум. Через деякий час відрізок тканини забивається, рівень води у фільтрі піднімається, досягаючи рівня спеціального реле. Після спрацьовування реле автоматично змотується рулон, розпрямляючи нову, чисту ділянку матеріалу. Автоматичні роликові фільтри для морських акваріумів Ви також можете знайти у нашому інтернет-магазині. Вони відрізняються легкістю обслуговування та експлуатації. Ви зможете легко самостійно проводити заміну рулонів, очищати його. Щоб купити фільтр для морського акваріума, Ви можете прямо зараз звернутися до наших спеціалістів. Ми з радістю надамо Вам кваліфіковану консультацію, підберемо необхідний тип акваріумного реактора, організуємо оперативну доставку, та за необхідності допоможемо з підключенням та запуском обладнання.