Корм для морських риб

Корм для морських риб, як і для будь-яких живих організмів, є ключовим моментом для забезпечення життєдіяльності та здоров'я акваріумних мешканців. Підбір корму здійснюється, виходячи з того, до якого виду риби належать, в яких умовах живуть у природі, чим харчуються в природному середовищі. Ми завжди допоможемо правильно підібрати корм за складом та формою, а також порекомендуємо оптимальну схему годівлі за потреби.

Який корм для морських риб вибрати?

На ринку існує величезна кількість кормів для морських риб і вибрати підходящий своїх мешканців, досить складно. Незалежно від того, які риби живуть у Вашому морському акваріумі, приділіть особливу увагу їхньому харчуванню. При підборі корму зверніть увагу на склад, щоб забезпечити повноцінне харчування мешканцям акваріума. Також при виборі продукції варто враховувати бренд виробника. Це певною мірою є гарантією якості та безпеки корму. У нашому магазині представлений товар високої якості, який ми постійно застосовуємо у своїй діяльності та можемо сміливо рекомендувати.

Види кормів для морських риб

  • - це багатокомпонентний сухий корм, що складається з комплексу вітамінів, амінокислот, мінералів, сировини морського походження. Корм у вигляді пластівців плаває на поверхні води, що зазвичай для риб будь-яких видів. Тому годування відбувається природним шляхом, не вимагаючи від Вас жодних зусиль.
  • Гранули - повноцінний сухий корм, виготовлений з високим вмістом поживних речовин, вітамінів, біодоступних мінералів, аміно-, полікислот та і т.д. Виробники зараз опікуються якістю корму, тому більшість із них низькофосфатні. У багатьох кормах є водорості, що значно полегшує організмам засвоювати корисні речовини. Гранули, в основному, повільно тонуть, що дозволяють харчуватися рибам та іншим мешканцям, що знаходяться на різних рівнях. з'єднувати з будь-яким основним кормом, наприклад молюсками, ракоподібними та ін. Після приготування пасти її слід закріпити в необхідному місці в акваріумі, щоб його мешканці мали до корму безперешкодний доступ.
  • Заморожені корми - відмінно урізноманітнюють раціон морських риб. У даному виді можуть пропонуватися корми з мотиля, дафній, суміші молюсків, водоростей, артемії, мізиди та ін. >Ми є спеціалізованою компанією, яка займається постачанням товарів для морської акваріумістики, надаємо послуги з проектування, запуску морських акваріумів, їх обслуговування. Отже, Ви можете бути повністю впевнені у нашому професіоналізмі.

    Якщо Ви вирішили купити корм для морських риб у нашому магазині, то отримуєте такі переваги від нашої співпраці:

  • професійну консультаційну допомогу при виборі продукції, кормів для риб, у тому числі;
  • товар кращої якості від світових виробників;
  • широкий асортимент кормів та іншої продукції;
  • оперативну доставку до будь-якого населеного пункту України.

Для того, щоб оформити замовлення, Вам достатньо зв'язатися з нами за вказаними телефонами. Ми відправимо товар у вказане Вами відділення транспортної компанії у найкоротші терміни.