Скіммери для морського акваріума

NYOS Quantum 160 Скімер

19 740 грн

Red Sea Reefer Skimmer 600 скімер

17 950 грн

Скімер Marine bullet-1

4 620 грн

Скімер Marine FC-120

9 990 грн

Скімер Marine FC-120 DC

11 810 грн

Скімер Marine FC-180

12 390 грн

Скімер Marine FC-180 DC

14 460 грн

Скімер Marine FC-280

13 490 грн

Скімер Marine FC-280 DC

17 790 грн

Скімер Marine FC-80

8 360 грн

Скімер Marine Q-3

16 940 грн

Скімер Marine Q-5 ConeS

27 980 грн

Скімер Marine Q-6

32 910 грн

Tunze DOC Skimmer 9001 скімер

2 910 грн

Tunze DOC Skimmer 9012 скімер

6 780 грн

Інтернет-магазин «Морський» надає великий асортимент скімерів для акваріума в Україні. У нас Ви зможете купити скіммер онлайн або відвідати наш магазин у Києві на вулиці Васильківська, 16.

Скіммер для акваріума або як його ще називають пінник один з найважливіших компонентів Вашого морського акваріума. Він є гарним способом для підтримки чистоти вашого акваріума з морською водою або рифами. У цих умовах рибні відходи та водорості та інші забруднення легко накопичуються в акваріумі. І саме скіммер видаляє ці відходи з акваріумної води, щоб допомогти вам зберегти більш здорове навколишнє середовище для всіх його мешканців. морської системи.

Хоча існують системи, які стверджують, що вони не містять скіммерів, для більшості з нас розчинені органічні сполуки (DOC), фенольні олії та інші жовті агенти є неприємністю. Тільки активне зняття білка може усунути потребу в них.

Загалом усі скімери працюють однаково, але існують різні конструкції, розроблені за ці роки. До них відносяться скімери з прямотоком, протитечією, у стилі Вентурі та ETS. Кожен працює трохи по-іншому.

Також важливо розуміти, що різні виробники роблять свій внесок у базовий дизайн. У той час як ваш вибір у скіммері величезний, важливо розуміти їхню основну функцію.

Як скіммер очищає воду?

Простіше кажучи, бульбашки повітря всередині корпусу скімера очищають воду від небажаних побічних продуктів. Як бульбашки справляються з цим завданням - хитрий трюк, що вимагає пояснення. Ви коли-небудь пускали бульбашки в дитинстві? Пам'ятаєте усі кольори веселки на них? Ці красиві кольори веселки були світлом, що заломлює мильну плівку. Так само, як мило чіпляється за гігантські бульбашки, так само і всяке сміття та інші органічні грязі у вашій акваріумній воді. плівки в чашку для збору. Ніякої красивої веселки тут немає, тільки найогидніші та найогидніші мули, які тільки можна уявити, катаються в бульбашках нашого скімера.

Як це відбувається, було виявлено давно на очисних спорудах. Завдяки впорскування великої кількості бульбашок повітря в колону стічних вод, що виходить в результаті вода (стоки) була чистіше і набагато чистіше, ніж раніше. Цей дивовижний процес пов'язаний з поверхневим натягом.

Особливості конструкції

Скіммер або пінник для морського акваріума має у своїй конструкції такі елементи. Влаштування циліндричної форми заповнене водою, по ньому піднімаються дрібні бульбашки повітря часто з вкрапленням озону. Ці бульбашки захоплюють за собою хімічні сполуки, білки і у вигляді піни виходять за межі акваріума, де збираються в спеціально відведеній ємності – піносбірник. чашу та корпус. Вбудований дренаж відходів дає можливість пристрою працювати ефективніше.

Види скіммерів

Є кілька видів скіммерів, вибір яких залежить від особливостей вашого акваріума, його розмірів та мешканців у ньому:

  • навісний скіммер;
  • зовнішній скіммер;
  • внутрішній скіммер.

  • Навіщо купувати скіммер в акваріум?

    Пінник (скіммер) дуже важливий при обслуговуванні акваріума з морською водою або рифами. У цих умовах рибні відходи та інші забруднюючі речовини. накопичуються у морському акваріумі. У будь-якому випадку, скіммер видаляє ці відходи з води, щоб допомогти вам зберегти більш здорове довкілля для всіх його мешканців. В інтернет-магазині Морський ви знайдете великий вибір високоякісних скіммерів, які легко налаштувати і використовувати. Крім ефективності видалення відходів, Скіммер має ряд додаткових переваг. Допомагають підтримувати чистоту води, вони запобігають зростанню водоростей та шкідливих мікроорганізмів. Крім того, вони полегшують влучення світла на вимогливі до світла корали та інші живі організми. Найголовніше, скімери можуть допомогти продовжити життя вашої риби та інших мешканців акваріума.