Бактерії для морського акваріуму

Запуск та догляд за морським акваріумом передбачає розв’язання цілої низки важливих завдань - від стабілізації екосистеми до підтримання безпечного рівня нітратів і фосфатів, контролю розмноження водоростей, шкідливих мікроогранізмів тощо.

Наразі професійні акваріумісти і пересічні власники морських акваріумів мають чудовий інструмент для вирішення зазначених вище проблем - бактерії для акваріумів.

Інтернет-магазин Морський пропонує кожному Клієнту винятково професійну продукцію. Також ми завжди допомагаємо визначитися з типом бактерій, добавок для акваріума, керуючись потребами екосистеми.


Для чого потрібні бактерії в морському акваріумі? 

Насправді бактерії відіграють одну з вирішальних ролей у здоров’ї штучно створеного біо- та екосередовища.


Серед основних функцій акваріумних бактерій визначають:

  • пробіотичну. «Пробіотик» можна визначити як живу мікробну добавку, яка приносить користь тваринам, водоростям, рослинам, коралам або навколишньому мікробному середовищу. Оскільки профілактика краще, ніж лікування, бактерії можна і варто використовувати для покращення здоров’я риб;
  • боротьба з ціанобактеріями. Бактерії є прекрасним засобом проти синюшних нашарувань в акваріумі. В ідеалі «хороші» бактерії можуть швидко витіснити популяцію ціано та зайняти їх місце. Особливо сильними конкурентами є фототрофні пурпурні бактерії, які живляться світлом, як ціанобактерії;
  • стабілізаційну. Циклування акваріума є надзвичайно важливою частиною будь-якого налаштування акваріума. Правильний цикл запобігає хворобам і смерті риб, що притаманні “синдрому нового акваріума”, під час якого різко зростає рівень нітритів;
  • очищувальну. Завдяки окремим групам бактерій можна досягти очищення резервуара від органічних відходів, які є природними результатами життєдіяльності риб, безхребетних та інших мешканців.


Переваги використання бактерій для морських акваріумів

Багато відомих виробників товарів для акваріумістики вже подбали про створення “сумішей” із бактерій, які ви можете безпечно використовувати для свого акваріума.

Перед придбанням поцікавтеся у нашого спеціаліста, який самий продукт задовольнить потреби конкретного типу акваріума, виходячи з його розмірів, “населення”, показників тестів (кислотність, рівень хімічних сполук у воді тощо). 

За умови раціонального та вірного використання акваріумних бактерій, через певний проміжок часу ви помітите їх ефективність. 


Отже, використання бактерій - це:

  • необхідно для коректного запуску акваріума і “налаштування” екосистеми;
  • безпечно, оскільки типи бактерій підібрані винятково для покращення здоров’я риб, коралів та інших мешканців;
  • зручно. Ви отримуєте готовий продукт із збалансованим складом. Тому можете бути впевнені у його якості;
  • легко у використанні. Виробник обов’язково надає чітки інструкції щодо дозування суміші, правил його застосування і походження. Якщо ви будете дотримуватись рекомендацій - досягнете бажаного результату.


У випадку, якщо у вас є потреба у запуску чи обслуговуванні морського акваріума вдома, у офісі чи будь-якому закладі, варто звернутися за допомогою до професіоналів. Це гарантує вам коректність виконання всіх маніпуляцій, чітке дотримання етапності запуску, дотримання термінів періодів циклів тощо.

Ви вже обрали потрібний продукт і готові купити бактерії для морського акваріума? Оформіть замовлення на сайті або зателефонуйте нам!