Тести для морських акваріумів

Товари зі знижкою
SALE
Fauna Marin DINO X 250мол

810 грн 540 грн

SALE
Fauna Marin DINO X 500мол

1 370 грн 880 грн

SALE
Hanna Instruments HI 755 луг КН

2 450 грн 1 650 грн

SALE
Ocean Nutrition Instant Baby Brine Shrimp Науплія 20 р.

395 грн 290 грн

Для визначення вмісту поживних речовин, рівня солоності та ін. показників ми рекомендуємо використовувати спеціальні вимірювальні прилади, тест-системи та реагенти. В інтернет-магазині Морський Ви можете купити тести для води в акваріумі, компактні цифрові вимірювальні прилади від провідних світових виробників. Ми завжди допоможемо у виборі тест-систем, розповімо про те, як правильно їх використовувати , та методи вирішення проблем з недостатнім/надлишковим вмістом тих чи інших речовин у складі акваріумної води.

Моніторинг стану води в морському акваріумі - обов'язковий комплекс заходів, завдяки якому Ви зможете підтримувати здоров'я створеної екосистеми. Контролювати необхідно не тільки фізичні параметри води (температурний режим, освітлення), а й її хімічний склад (кальцій, магній, рівень нітратів, лужність - карбонатну жорсткість, фосфат тощо).

Які тести для морських акваріумів Ви можете купити у нас?

В інтернет-магазині «Морський» можна купити такі набори тестів для акваріумної води:

    < li>тестові системи, реагенти
  • ареометри, рефрактометри
  • pH-метри
  • оксиметри
  • спектрофотометри, фотоколориметри
  • мутноміри
  • TDS-метри

Тепер давай коротенько розглянемо, що являє собою кожен із подавлений прилад тестерів, для чого його використовувати   які його переваги.

Тестові системи, реагенти

Для вимірювання рівня кальцію, магнію, калію, фосфатів, заліза, нітратів, нітритів тощо. У морській воді варто завжди підтримувати баланс корисних речовин, оскільки вона спочатку насичена мінералами і різними солями. Зміст цих солей безпосередньо впливає на жорсткість води, швидкість і рівень зростання рифів (коралів та їх мешканців), риб та ін. розважальні центри, експоцентри та ін.)

Ви можете використовувати візуальні індикатори або спеціальні тестові прилади, наприклад, фотометри - вимірювальні прилади, в яких застосовуються відповідні реагенти. В даному випадку оцінюється інтенсивність фарбування реагенту. Фотометри можуть використовуватися в домашніх умовах і для догляду за великим морським акваріумом;

Ареометри, рефрактометри

Прилади для вимірювання абсолютної солоності морської води. Контроль проводиться постійно, починаючи з моменту наповнення резервуару водою. Динамічний моніторинг дозволить підтримувати природний рівень солоності, залежно від того, в яких природних умовах живуть Ваші корали, риби, молюски. Це пояснюється тим, що, наприклад, у різних морях рівень солоності води різний;

pH-метры

Прилади чи тести (реагенти, лакмусові індикатори) визначення рівня кислотності морської води. Для солоної води та рифових акваріумів рекомендується підтримувати pH в діапазоні 8,0...8,3. Це допоможе уникнути проблем з розвитком та життєдіяльністю екосистеми.

pH-метри являють собою ультракомпактні пристрої, які легко використовувати, виконують точні вимірювання, і при цьому вартість таких приладів є абсолютно доступною.

Підвищення кислотності слід уникати, інакше підніматиметься концентрація аміаку, що є токсичним для рифів і всієї живності; Оксиметри Портативні прилади для визначення рівня кисню у воді. Якщо Ваш акваріум "живий" - з коралами, рибами, безхребетними, контролювати параметри води - пряма необхідність. випадку, у морській воді. Робота цих двох типів пристроїв відрізняється своїм принципом.

У фотоколориметрі за основу беруться властивості пофарбованої рідини пропускати різні спектри світла, що формують світлофільтри. Фотоколориметри більш ефективні, ніж спектрофотометри, оскільки в них використовується поліхроматичне спектральне світло; Через розчин (воду) проходить промінь світла, за допомогою якого вимірюється концентрація зважених частинок. Це значення й визначає турбідність.

Мутність води безпосередньо впливає на її якість та безпеку для всіх мешканців. Залежить від наявності у складі води різних речовин, домішок, одноклітинних водоростей тощо;

TDS-метри

Прилади для визначення електропровідності, жорсткості води, що прямопропорційно залежить від вмісту іонів солей, органічних сполук, важких металів у рідині.

Крім вимірювальних приладів та реагентів, Ви можете придбати у нас калібрувальні рідини для тест-пристроїв.