Уф стерилізатори для акваріума

Deltec UV sterilizer 80W

16 880 грн

Deltec UV стерилізатор 20W

8 120 грн

Deltec UV sterilizer 2x80W

24 980 грн

Deltec UV sterilizer 4x80W

46 180 грн

Товари зі знижкою
SALE
Fauna Marin DINO X 250мол

810 грн 540 грн

SALE
Fauna Marin DINO X 500мол

1 370 грн 880 грн

SALE
Hanna Instruments HI 755 луг КН

2 450 грн 1 650 грн

SALE
Ocean Nutrition Instant Baby Brine Shrimp Науплія 20 р.

395 грн 290 грн

Ультрафіолетовий (УФ) стерилізатор – ефективний захист Вашого акваріума. Основна мета використання даного обладнання - знезараження, знезараження акваріумної води. В інтернет-магазині Морський Ви знайдете широкий вибір УФ стерилізаторів для морського акваріума. Ми допоможемо підібрати Вам модель з необхідною потужністю, виходячи з об'ємів води, виду акваріума тощо. Що таке УФ стерилізатор для акваріума і для чого він потрібен? Конструкційно - це компактний пристрій, що складається з корпусу та вміщених у нього УФ-ламп. Стерилізатор приєднується до насоса або акваріумного фільтра. Отже, вода з насоса через спеціальну трубку надходить у стерилізатор, далі (вже оброблена вода) потрапляє назад в акваріум. ., опромінюється ультрафіолетом. Під впливом UV-променів певної довжини  відбувається руйнування мембран і клітин мікрофлори, і, відповідно, знезараження.

Слід зазначити, що ультрафіолет однаково впливає і на патогенні та на корисні мікроорганізми. Тому проводити безперервну обробку води у закритому акваріумі потрібно з розумінням справи. Як тільки необхідний результат буде досягнуто, потрібно відключити стерилізатор. Як зрозуміти, що Вам потрібен УФ-стерилізатор? , ракоподібних, коралів і т.д.;

  • виявлення грибкової або вірусної інфекції;
  • рекомендований карантин після лікування раніше поміщених в акваріум мешканців або нового зариблення;
  • стрімке розмноження одноклітинних водоростей, підвищена каламутність води.
  • добре допомагає та усуває жовтий колір води в акваріумі.

Стерилізатор може не усунути всі причини цих проблем, але однозначно допоможе у боротьбі з такими негативними явищами. Вам необхідно буде звернутися до фахівців для “діагностики” та з'ясування витоків усіх патологічних процесів.

Вибирати стерилізатор для акваріума слід коректно, уникаючи надмірної потужності, враховуючи технічні та користувальницькі характеристики.

Як правильно вибрати ультрафіолетовий стерилізатор для акваріума?

При підборі необхідного пристрою рекомендуємо звернути увагу на його ключові параметри, що безпосередньо впливають на результат використання.

Потужність - один з головних показників ефективності. Тут  прямо пропорційна залежність: чим вище потужність, тим кращий результат.

Якщо ж Ви самостійно утруднюєтеся вибрати стерилізатор, не маєте достатніх знань або часу, ми з радістю Вам допоможемо в цьому питанні. Фахівці інтернет-магазину Морський вже багато років займаються запуском, обслуговуванням морських акваріумів, а також постачанням та реалізацією професійного обладнання для них. Ми знайомі з усіма технічними та експлуатаційними нюансами УФ стерилізаторів, постійно працюємо з ними в реальних умовах. На наш досвід та навички Ви можете покластися на всі 100%.

Для того, щоб підібрати та купити УФ-стерилізатор для морського акваріума, зв'яжіться з нами прямо зараз. І вже найближчим часом Ваш акваріум повернеться до нормального та здорового ритму життя.