Біо наповнювачі

Biohome Maxi Ultimate Marine 1 кг.

1 200 грн

Biohome Ultimate Marine 1 кг.

1 200 грн

MOAI Bio-guardian White

1 050 грн

Maxspect Nano-Tech Bio-Sphere біошари

910 грн

Prodac Crystalcil (Сіпоракс)

340 грн

Керамічні кільця 700 гр.

200 грн

Біонаповнювачі для морських акваріумів використовуються, як ефективний метод для підтримання популяції активних корисних бактерій, що, в свою чергу, допомагають контролювати баланс екосистеми та рівень нітратів і нітритів у резервуарі.

Оскільки, вам потрібна значна кількість бактерій для підтримки здоров’я системи, рекомендуємо використовувати біопелети, субстрат чи біонаповнювачі в інших формах (пластини, сфери, циліндри тощо). Якщо не впливати на рівень нітратів, це призводить до надмірного розростання шкідливих водоростей та навіть загибелі окремих організмів.

Досить простим і дієвим способом є застосування біопелетного реактора, який забезпечує пропускання води крізь біогранули. Це допомагає поширювати бактерії у воді для їх рівномірного розподілення.

Якщо ви використовуєте білковий скімер, то введення біогранул у ваш акваріум також має переваги. Поєднання біогранул і білкового скімера зазвичай призводить до покращення продуктивності і результативності використання біонаповнювачів.


Як працюють біонаповнювачі для акваріумів?

Наповнювачі виготовлені із біорозчинних матеріалів. Вони виконують роль джерела вуглецю для бактерій в акваріумі. Тобто, вони є місцем формування колонії корисних бактерій, а також можуть називатися “їжею” для бактерій.

Колонія формується здебільшого через 4-6 тижнів після додавання наповнювача. 

Біосубстрат, біогранули виготовляються із штучного матеріалу, який розчиняється з часом. Матеріал розроблений таким чином, щоб забезпечувати достатню площу та сприятливі умови для заселення і життєдіяльності бактерій. 

Інколи ви можете зустріти скляні циліндри чи сфери, які мають специфічну форму.  Така форма надається з метою збільшення площі, доступної для поселення колонії бактерій.

Коли бактерії почнуть рости, вони почнуть споживати біогранули разом із нітратами та невеликою кількістю фосфатів.

Таким чином, ви забезпечуєте видалення надлишку нітратів і нітритів природним шляхом, не використовуючи жодних хімічних добавок і сполук.

Залежно від типу наповнювача, який ви оберете, вивчіть обов’язково рекомендації щодо його використання. Існує доволі велика кількість варіантів додавання біонаповнювачів - від застосування спеціальних фільтрів до піддонів.


Де можна купити біонаповнювачі для морських акваріумів?

Оскільки, морський акваріум - складна екосистема. вам варто уважно ставитися до якості будь-яких наповнювачів да домішок, які ви додаєте.

Якщо ви вирішили використовувати біонаповнювачі, біосубстрат чи пелети для акваріума, слід віддати перевагу спеціалізованим магазинам, які професійно займаються постачанням продукції для морських акваріумів.

Інтернет-магазин Морський є саме таким магазином, адже ми протягом багатьох років не лише реалізуємо товари, обладнання для морських акваріумів, але й займаємося їх запуском, обслуговуванням, модернізацією. Тобто, ми маємо величезний практичний досвід, який може допомогти вам.

Замовити біонаповнювач для акваріума та за потреби отримати професійні поради спеціалістів ви завжди можете за номером телефону на сайті.