LPS корали

LPS корали - одна з групи коралів, використовуваних в морських акваріумах. До цієї категорії належать корали з кам'яним скелетом і красивими, об'ємними поліпами.

LPS - Large Polyp Stone корали візуально відрізняються від інших завдяки наявності кальцієвого скелета та великого різнокольорового поліпаму. Також зустрічаються різновидності з менш об’ємними “ртами”, але мають кальцієву основу.

Якщо ви вирішили вибрати корали для морського акваріума, наверняка вивчили їх різноманітність і особливості уходу. Отже, ви знаєте, що lps-korally - відмінний вибір для акваріума, оскільки, досить відносно неприхотливі в уході, гарячі і вимагають виконання певних умов для зростання.


LPS корали для морського акваріума. Особливості

ЛПС-корали мають яскраві розцвіти, часто - радужну, з переливом. При правильному дизайні акваріума з їх допомогою можна створити дійсно завораживающее зрілище.

Вирощувати цей тип коралів варто в спеціальному акваріумі. Зберігати їх у змішаному рифе разом із SPS-кораллами трудніше.

ЛПС-корали мають повільні темпи зростання, у порівнянні з іншими типами, а також вимагають організації повноспектрального режиму освітлення та підтримки середнього течії. Якщо скелет складається з карбонату кальцію, наявність у воді достатньої кількості макро- і мікроелементів обов'язково. Отже, вам необхідно буде регулярно підкармлювати корали і слідкувати за балансом речовин у воді.

Якщо ви самостійно ускладнює вибір і не знаєте, які краще корали купити для морського акваріума, спеціалісти магазину Морской допоможуть вирішити цю задачу.

Відзначимо, що lps-кораллы - оптимальний вибір для починаючих акваріумістів. Такі види, як кауластрея, акантастрея показали відмінну виносливість. Вони швидко растут, досягаючи досить великих розмірів. До більш вимогливим різновидностям можна віднести еуфіллії факельні, каталафіллії, монтастреї, ехінофіллії.

Крупные полипы каменистых кораллов любят есть. Для вигодовування кораллів можна використовувати спеціальні гранули, мизис і пр. ЛПС-корали з меншими “ртами” можуть підкармлюватися за допомогою порошкоподібних сумішей. Ви можете розводити порошок в невеликій кількості акваріумної води і годувати коралл з піпетки.

Всегда будьте осторожні при підборі мешканців вашого акваріума. Найкраще в питаннях сумісності “жителей” проконсультуватися з професіоналами, оскільки, наприклад, великі корали з великими поліпами можуть “пообідати” рибою.

В цілому, LPS-корали - прекрасний варіант для морського акваріума, розміщеного в квартирі, будинку, офісі, готелі або ресторані. Неповторний естетичний ефект буде забезпечений однозначно.