Морська сіль для акваріума

Плануєте купити сіль для морського акваріума, тоді ви потрапили за адресою, інтернет-магазин «Морський» надає величезний вибір морської солі для акваріума по всій Україні.

Морська сіль життєво важлива для стимулювання росту коралів та забезпечення процвітання вашого морського акваріума, одночасно відтворюючи природне місце існування для риб. У нас є різні марки морської солі від перевірених виробників, величезні запаси та доставка по Україні. Кожна представлена фірма пропонує цінні мінерали та природні елементи, щоб допомогти вашому акваріуму процвітати. Більша частина морської солі, яку ми продаємо, була спеціально розроблена для швидкого та легкого розчинення з мінімальними турботами.

Якщо ви розгубилися серед достатку товарів, яка сіль краща для морського акваріума, консультанти допоможуть вам зробити вибір, виходячи з того, які види риб населяють штучне водоймище, скільки їх і які розміри акваріума.

Сіль для акваріума - це фундамент для побудови екосистеми в акваріумі, від його якості залежить стабільність та процвітання морського акваріума з морськими рибами або коралами, ми пропонуємо до Вашої уваги лише високоякісну сіль відомих світових фірм-виробників, на яких запущено не одну сотню акваріумів.

Морська сіль в Інтернет-магазині «Морський» - це великий вибір від найкращих світових виробників. Купити морську сіль для акваріума стало ще простіше, досить просто зробити замовлення і в найкоротші терміни ваші водні мешканці зможуть насолоджуватися морською водою. Всі товари, представлені на онлайн полицях, мають сертифікати якості та відповідають стандартам.


Яку морську сіль для акваріума краще купити?

Вибираючи сіль для морського акваріума, Ви повинні хоча б частково розуміти, яку роль вона відіграє у воді. Ми не будемо вдаватися до подробиць рівнів вмісту кальцію, йодиду, магнію та інших компонентів у морській солі. А просто розкажемо процес її дії.

Морська сіль для акваріума містить необхідні елементи, які при додаванні в прісну воду відтворюють певні хімічні елементи води, придатні для морських мешканців.

Існує безліч різних марок морської солі. Деякі суміші солі розроблені для покращення навколишнього середовища коралових рифів, до її складу, додають пробіотики. З усіма доступними варіантами ви обов'язково знайдете той, який відповідає потребам вашої водної флори та фауни.


Список виробників морської солі

 • ✔️ Reef Crystals
 • ✔️ Aquaforest
 • ✔️ Tropic Marin
 • ✔️ Red Sea Coral
 • ✔️ Aquarium Systems Instant
 • ✔️ Fauna Marin
 • ✔️ Kent Marine
 • ✔️ GroTech Coral Marine


Протипоказання для акваріумів

У жодному разі не можна поєднувати синтетичну морську сіль для акваріумів з дешевшими косметичними або харчовими аналогами:

 • кухонна сіль;
 • морська для ванни;
 • косметична морська;
 • сіль проти зледеніння;
 • кухонна йодована;
 • кухонна йодована морська сіль.


На допомогу споживачеві

Сіль продається в упаковках різного обсягу. Ви також маєте можливість почитати відгуки про морську сіль, виходячи з яких, зробити максимально правильний вибір або залишити відгук про куплену продукцію, це надалі допоможе іншим споживачам при покупці. Огляд морської солі надає інформацію про той чи інший продукт, виходячи з якої легше дізнатися, що вам дійсно потрібно. Всі види цієї продукції насичені мікроелементами та вітамінами, тому необхідність купувати додаткові вітамінізовані склади відпадає. Якщо об'єм акваріума 250-300 літрів, то є сенс придбати сіль у великій упаковці. Для танків меншого обсягу досить невеликої упаковки.


Середовище проживання

Пам'ятайте, що для приготування морської води заборонено брати воду з-під крана, навіть якщо у вас є проточний фільтр. Морські ж акваріуми вимагають до себе більшої уваги, вода має бути максимально наближена за складом та якостями до морської, до води природного коралового рифу. Досягти такого ефекту можна за допомогою установки зворотного осмосу.


Навіщо морська сіль для акваріума?

Морська сіль для акваріума містить велику кількість додаткових елементів, таких як сульфати, магній, кальцій, калій, гідрокарбонат, бром, стронцій та інші. Вони допомагають зробити воду більш придатною для морських безхребетних. Але акваріумна сіль не має такого ефекту, як морська сіль, тому непотрібно їх плутати між собою.

В акваріумі морська сіль створює сприятливі умови для мешканців акваріума, у профілактичних цілях, для лікування риб та морських тварин. Морська сіль дозволяє довести рівень мінералізації до оптимального, виходячи з виду акваріума та його мешканців. Вода з морською сіллю та вода з моря, відрізняється між собою за біологічним та хімічним складом. Акваріум дозволяє лише часткову реконструкцію природної системи.

Морська сіль в акваріумі є фунгіцидним та антисептичним засобом. Він використовується як дуже корисний інструмент для лікування бактеріальних та деяких видів паразитарних захворювань, проблем зі слизовою оболонкою, випадкового пошкодження вуалі та загострення у акваріумних риб. Він також використовується для профілактики бактеріальних інфекцій.

Регулярне використання акваріумної солі як добавка допоможе зменшити стрес у ваших риб, сприяє здоровій слизовій оболонці, а також може використовуватися для лікування захворювань.


Функції морської солі в акваріумі

Морська сіль в акваріумі є сховищем таких елементів:

 • Магній: це антистресовий елемент, дуже важливий для функціонування нервової системи.
 • Йод: Морська сіль містить величезну кількість йоду, що підтримує гормональний баланс в організмі.
 • Марганець: Зберігає імунну систему.
 • Залізо та мідь: вони дуже важливі для процесу кровотворення.
 • Морська сіль містить дуже невелику кількість селену, який уповільнює розвиток ракових клітин в організмі риби.


Як приготувати солону воду для акваріума з морської солі.

Якщо ви щасливий власник морського акваріума, то напевно вже в курсі, скільки сил і праці необхідно вкласти у своє міні море для того, щоб був результат, щоб морські жителі відчували себе комфортно, а ви могли годинами насолоджуватися спокоєм води. Багато факторів впливають на якість життя морських вихованців, один із найголовніших – це вода. Для того щоб приготувати правильну воду, необхідно змішати звичайну воду з сіллю для морських акваріумів. Для приготування води вам знадобиться спеціальна синтетична сіль промислового виробництва (інші види категорично заборонені).

Якщо ви змішуєте солону воду для вашого морського акваріума, є кілька речей, які вам потрібно зробити правильно, або ви можете завдати серйозної шкоди вашим акваріумним мешканцям і навіть вашому біологічному фільтру.

1. Не можна використовувати звичайну кухонну сіль! Використовуйте гарну суміш морської солі. Те, що потрібно шукати та порівнювати при виборі суміші для покупки, допоможе вам вибрати найкращу суміш морської солі для вашого морського акваріума.

2. Якщо ви запускаєте новий акваріум, ви можете заповнити його або R/O, фільтрованою водопровідною водою або нефільтрованою водопровідною водою. Зробіть це, перш ніж додавати якийсь живий пісок або живий камінь. Якщо ви помістите живий пісок або живу породу в морський акваріум, в той час як він містить хлор або хлорамін, він уб'є будь-які корисні бактерії або потрібні організми протягом кількох секунд. Після того, як вода в резервуарі була дехлорована, ви можете безпечно додати живий пісок і живу породу в резервуар.

3. Якщо ви додаєте воду в резервуар для заміни води, ви можете використовувати великий чистий контейнер (5-галонне пластикове відро або більший контейнер, наприклад сміттєвий бак), щоб змішати морську сіль.

4. Додайте у воду кондиціонер для води, що містить дехлоратор (який видаляє як хлор, так і хлорамін), і циркулюйте воду протягом хвилини або двох, щоб розподілити кондиціонер для води. Ми настійно рекомендуємо використовувати кондиціонер для води, який також видаляє аміак, що залишився після деконструкції хлораміну.

5. Додайте суміш морської солі у воду (почніть із меншої кількості, ніж ви думаєте, що вам знадобиться). Простіше додати сіль, ніж вийняти воду, а потім додати ще прісної води. Морська сіль розчиниться швидше, якщо вода збовтується. Ви можете перемішати воду рукою (для невеликого контейнера) або за допомогою силової головки (набагато простіше та швидше). Змішайте воду, доки вона не стане прозорою.

6. Перевірте солоність (SG або питому вагу) води за допомогою гідрометра або рефрактометра. Солоність води має бути такою самою, як і у вашому акваріумі.

 • Якщо ви замінюєте воду у своєму рифовому акваріумі з коралами, солоність має бути між 1,023 та 1,025.
 • Акваріум тільки для риби повинен бути між 1.019 і 1.023.

7. Продовжуйте додавати суміш морської солі і перемішувати або перемішувати воду, поки SG не виявиться там, де ви хочете, і вода не стане чистою.

8. Якщо ви додаєте воду до проточної ємності, температура повинна бути в межах одного-двох градусів. Опускаючи акваріумний нагрівник у контейнер з водою, ви зможете регулювати температуру там, де вам потрібно.

9. Додайте нову воду у свій акваріум. Якщо ви додаєте нову воду в резервуар, який вже встановлено, покласти щось на субстрат (чиста столова тарілка добре працює) допоможе зберегти ваш субстрат на місці.

10. Промийте контейнер, силову головку та гідрометр або рефрактометр прісною водою для зберігання.

11. Якщо ви додаєте пісок (живий чи інший) у свій морський акваріум, вода буде дуже каламутною. Як тільки у вас буде достатньо води в баку для запуску механічного фільтра, продовжуйте працювати фільтром або змінюйте його, або промивайте, поки вода не стане чистою.

Можливо, ви захочете періодично перемішувати субстрат, щоб зберегти дрібні частинки суспензії, щоб їх можна було відфільтрувати. Більшість мішків з живим піском містять невелику оболонку освітлювача води, яка при додаванні у воду після того, як живий пісок поміщений у резервуар, склеює дрібні частинки разом, що полегшує їх уловлювання вашим фільтром. Додайте це у воду після додавання живого піску.