Біопелети

Tropic Marin NP Bacto Pellets 1000мл.

2 130 грн

All-in-One Advanced Biopellets 1000ml

3 460 грн

All-in-One Advanced Biopellets 500 мл.

1 940 грн

Fauna Marin NPO Redu Pellets 1000мл

1 290 грн

GroTech NP-Minus BioPellets 1000 мл

1 130 грн

GroTech NP-Minus BioPellets 3500 мл

2 890 грн

GroTech NP-Minus BioPellets 500 мл

630 грн

Tropic Marin NP Bacto Pellets 500мл.

685 грн

 The Original Biopellets DVH 1000 мл біопелети

2 240 грн

NP-Васто-TRICKS 2000мл

2 090 грн

Біопелі All in one - Biopellets All in one 728 гр

1 980 грн

Біопелети - це невеликі біорозчинні гранули, які слугують кормом для корисних бактерій, що допомагають вашому акваріуму залишатися здоровим. 

Відомо, що для морського акваріума вкрай необхідна достатня кількість “хороших” бактерій, які допомагають підтримувати життєдіяльність штучної екосистеми і контролювати рівень нітратів та фосфатів у воді. Якщо ігнорувати підвищення вмісту нітратів і фосфатів, можемо спостерігати значний ріст водоростей та загибель “мешканців” резервуару.

Застосування біопелетного реактора - доволі простий і доступний спосіб розмноження корисних бактерій, що ефективно борються з нітратами, фосфатами і токсинами.


Як працюють біопелети в морському акваріумі?

В акваріум насправді містить величезна кількість бактерій, які споживають нітрати, фосфати у вуглець. Оскільки акваріум є закритою системою, тут завжди присутні згадані речовини, а ріст бактерій обмежується дефіцитом вуглецю. Саме тому рекомендовано використовувати біопелети - гранули невеликого розміру, виготовлені із матеріалу природного походження, який розчиняється у воді та забезпечує ріст активних бактерій в акваріумі.

Саме бактерії виконують основну роботу, а біогранули є своєрідним каталізатором процесу. При додаванні біопелет у реактор, гранули беруть на себе роль джерела вуглецю для бактерій, тобто, слугують для них їжею. За наявності додаткової кількості вуглецю на гранулах спостерігається ріст нових груп бактерій, які будуть поглинати нітрати і фосфати.


Як краще використовувати біопелети в морському акваріумі?

З моменту додавання гранул до реактора має пройти близько 4-6 тижнів до моменту утворення життєздатної колонії бактерій.

Бактерії “працюють” досить швидко, зменшуючи кількість поживних речовин у воді. Тому для початку варто додати 25% рекомендованої кінцевої кількості біогранул. Далі щотижня додавайте ще по 25%, поки не досягнете потрібної дози. Таким чином, ви уникнете різкого, стресового зниження рівня нітратів і фосфатів.

Перед додаванням біопелет слід їх залишити в невеликій кількості акваріумної води на добу.


Як тільки бактерії почнуть рости, вони споживатимуть гранули, нітрати і невелику кількість фосфатів.

Колонія бактерій створю так звану біоплівку на поверхні гранул. Коли біопелети рухаються всередині реактора, ця плівка вивільняється. Далі нова площа колонізується новими бактеріями. Біопелети рекомендують застосовувати в комбінації зі скімером, який буде виводити плівку, що несе нітрати і фосфати, з резервуара. За його відсутності плівка повернеться у воду.

В реакторі біогранули мають рухатися для того, щоб процес відбувався коректно. Але завжди слідкуйте за швидкістю перемішування. Адже занадто інтенсивний рух гранул не дозволить біоплівці формуватися.


Інтернет-магазин Морський пропонує широкий вибір біопелет для морських акваріумів. Також у нас ви можете купити біопелетний реактор. Ми завжди допоможемо вибрати коректну модель відповідно до характеристик вашого акваріума.

Користуйтесь підказками професіоналів і ваш акваріум завжди залишатиметься здоровим!