Помпи для морського акваріума

Помпа для морського акваріума – обов'язкове до встановлення обладнання, призначене для створення течії всередині замкнутого водного об'єму, перемішування води, забезпечення постачання повітря у всі шари води. Отже, акваріумна помпа (насос) необхідна організації здорових, природних умов життя всім жителей. У спеціалізованому інтернет-магазині Морський Ви завжди можете знайти широкий вибір помп для морських акваріумів. Ми завжди допоможемо підібрати обладнання необхідної конфігурації, потужності, типу виконання, керуючись видом Вашого акваріума, потребами його мешканців.


Навіщо потрібна акваріумна помпа?

Як Ви вже зрозуміли, помпи виконують важливу роль у забезпеченні життєдіяльності акваріума:

 • відтворення течії, природної для морського дна;
 • перемішування води. Як наслідок – перенесення, розподіл поживних речовин по всьому об'єму;
 • запобігання застійним зонам і згубним процесам в акваріумі. Рухаючись, вода очищає всі рифи, корали, не даючи у важкодоступних місцях осісти детриту, органічним залишкам, різному сміттю;
 • доставка достатньої кількості кисню;
 • подача води до різних типів обладнання: фільтрів, реакторів, скіммеру та ін;
 • підміна та долив води за потреби.
 • Вам варто пам'ятати, що для прісного та морського акваріума потрібне різне обладнання. Помпи для морських акваріумів виготовляються з матеріалів, адаптованих під експлуатацію в солоному середовищі. У нашому інтернет-магазині представлені насоси виключно для морських акваріумів. Тому Ви можете сміливо вибирати необхідну модель або звернутися за допомогою у цьому питанні до наших спеціалістів.


Які помпи для морських акваріумів Ви можете придбати у нас?

Універсальні помпи подачі води (Підйомні помпи, зворотні.) Помпи використовуються для підйому води з сампа в акваріум. З їхньою допомогою організується замкнута циркуляційна система самп-акваріум. Існує кілька варіантів обладнання, залежно від способу монтажу: зовнішнє, внутрішнє із зануренням у воду, універсальне.

Головна відмінність підйомних помп для морських акваріумів - полірована керамічна вісь, яка не вступає в реакцію із солоною водою, не дає осаду та не утворює накипу.


При виборі помпи, що подає, слід враховувати основні параметри Вашого акваріума, які визначають технічні характеристики обладнання:

 • висота підйому води;
 • обсяг води, що перекачується;
 • продуктивність зливу і т.д.
 • Маючи ці дані, Ви знатимете, яка потужність насоса Вам необхідна для забезпечення необхідного результату.


Переваги підйомних помп полягають у їх тривалому терміні служби, надійності, малошумності та низькій тепловіддачі. Це означає, що під час роботи насос не змінюватиме температуру води і не створюватиме зайвого шуму.


Помпи течії

Призначені в організацію штучного течії всередині акваріума. Це важливо для комфортного проживання, зростання та розвитку коралів, риб, молюсків тощо. Рух водних мас – запорука забезпечення природного життєвого циклу коралів. Завдяки течії відбувається як перемішування води, а й очищення каменів, рифів від забруднень, біовідходів, детриту. Крім того, це запобігає застійним процесам, розмноженню водоростей, що можуть викликати хвороби риб і коралів.

Помпа, що перемішує, допомагає мешканцям акваріума дихати, в буквальному сенсі слова, оскільки доставляє повітря у всі шари води. Потужність помпи течії безпосередньо залежить від об'єму води в акваріумі. Чим він більший - тим вище має бути потужність. Для найбільших акваріумів можуть використовуватися кілька насосів одночасно, встановлених на периметрі.

Важливо, щоб помпа створювала потік без мертвих зон, рівномірно розподіляла водні маси та швидкість течії по всьому акваріуму. Багато акваріумних помп виробляються з блоками управління і з wi-fi, що дозволяє встановити їх режими роботи: переривчастий, випадковий генератор хвиль, постійний перебіг і т.д.


Помпи, що дозують

Помпи, що дозують, з функцією смарт-управління через веб-інтерфейс. З їх допомогою можна вносити балінг та добавки та мікроелементи у воду із заданою періодичністю, не побоюючись порушити дозування. Якщо ж Ваша помпа випущена без системи керування, можна придбати і встановити окремий бездротовий контролер для акваріумної помпи, який дозволить включати/вимикати обладнання, регулювати потік води та ін.

Ваш акваріум однозначно потребує якісної комплектації. І помпа для морського акваріума – необхідне обладнання, без якого 100% не обійтися. Замовити акваріумну помпу Ви завжди можете у нашому інтернет-магазині. Ми обов'язково допоможемо Вам обрати оптимальний варіант та організуємо оперативну доставку до будь-якого міста України.