Охолодження та нагрівання води для морських акваріумів

DD DC 2200 Холодильник

27 750 грн

DD DC 300 Холодильник

12 100 грн

DD DC 750 Холодильник

18 400 грн

GroTech Adjustable Power Supply 12V DC 2000mA

430 грн

Нагрівач для акваріума Sicce Scuba 100W

750 грн

Нагрівач для акваріума Sicce Scuba 150W

820 грн

Нагрівач для акваріума Sicce Scuba 200W

930 грн

Нагрівач для акваріума Sicce Scuba 25W

740 грн

Нагрівач для акваріума Sicce Scuba 50W

750 грн

Як відомо, морський акваріум - точна копія фрагмента морського або океанічного дна, де ми штучно відтворюємо всі природні умови проживання для риб, коралів, безхребетних і т.д.

Отже, ми повинні організувати стабільну підтримку всіх параметрів, температури води, зокрема. Наприклад, тропічні риби живуть у водах з температурою близько 25 °С, навіть якщо зовнішнє середовище нагрівається більш ніж на 30 °С. Відповідно, якщо в приміщенні, де розташований акваріум, температура підвищуватиметься, нагріваючи акваріумну воду при цьому, повинна працювати система охолодження. І навпаки - при зниженні температури навколишнього середовища воду в резервуарі варто нагрівати.

Звичайно, ви не будете вручну регулювати температуру води в акваріумі. Це просто неможливо. Для цього передбачені спеціальні системи нагрівання та охолодження акваріумної води, які в автоматичному режимі регулюють показники T.


Обігрів морського акваріума

Ще раз звертаємо вашу увагу на важливість підтримки стабільного режиму, оскільки, температурний стрес загрожує загибеллю акваріумних жителів. Коливання найнебезпечніші для коралів.

Морські акваріуми, у тому числі рифові, потребують температури 24-26*С.

Нагрівач для акваріумної води може бути представлений у різних виконаннях. Популярними та досить функціональними є стрижневі нагрівачі.

Для резервуарів великих обсягів можна придбати зовнішній нагрівач.

Потужність акваріумного нагрівача підбирається, виходячи з об'єму води, а також середньої різниці Т зовнішнього середовища та води (Т).

Вбудований у пристрій термостат виконує функцію регулювання. При досягненні заданого рівня температури обладнання відключається. При зміні показників датчик реагує та включає обігрів.

В інтернет-магазині Морський ви зможете купити нагрівач для акваріума за доступною ціною. Ми пропонуємо модельний ряд у широкому діапазоні потужності, що дозволить вам знайти оптимальний варіант.


Охолодження акваріума

Для "холодолюбних" мешканців акваріумів, наприклад, креветок, які воліють жити при 22-23 * С, воду часто варто охолоджувати. Те саме стосується і рослин, і окремих видів риб, більшості коралів. Водорості погано почуваються при високій Т, сповільнюється їх зростання, починається в'янення.

Слід уникати навіть мінімального коливання температури протягом доби, оскільки це також впливає на рівень розчиненого у воді кисню. При нагріванні концентрація кисню зменшується. І якщо у вас досить "населений" акваріум і біонавантаження високе, виникатиме дефіцит кисню.

Оптимальне та правильне вирішення цього питання – придбання системи охолодження для акваріума.


Ви можете зустріти кілька варіантів обладнання:

  • зовнішні "холодильники" для акваріума, які працюють на холодоагенті (фреоні), мають гарну продуктивність та високі експлуатаційні характеристики. Підберіть модель коректної потужності, керуючись об'ємом води резервуара, що дозволить ефективно підтримувати заданий температурний режим. Добре зарекомендували себе холодильники для акваріумів серії DD DC. Вони випускаються в різних потужних діапазонах, відрізняються якістю виготовлення, своєю малошумністю при роботі та низьким енергоспоживанням. Ціни на холодильники для акваріума будуть змінюватись, залежно від бренду виробника, моделі (покоління), технічних характеристик тощо;
  • блоки вентиляторів - досить просте та максимально бюджетне вирішення питання. В даному випадку кулери створюють потік повітря на поверхні води, що забезпечує охолодження акваріумної води шляхом випаровування. Для автоматичної роботи блоку також використовується термостат.


Більшість нагрівачів та охолоджувачів є універсальними - підходять для солоної та прісної води. Використання сучасних ефективних рішень забезпечить нормальну життєдіяльність для всіх мешканців акваріума.

За потреби наші фахівці готові допомогти вам підібрати відповідну модель.

Купити нагрівач для акваріума або акваріумний холодильник ви завжди можете, оформивши замовлення на нашому сайті або звернувшись за вказаними телефонами.

Інтернет-магазин "Морський" пропонує виключно офіційне акваріумне обладнання, на яке поширюються гарантійні зобов'язання на умовах виробника.