Послуги


Обслуговування морських акваріумів - одне з пріоритетних напрямів діяльності нашої компанії. Морський надає послуги із запуску морських акваріумів під ключ, їх встановлення, запуск, чиста та догляд.

Ми реалізуємо проекти різної складності: від організації морського акваріума в квартирах , приватних будинках до видових акваріумів в офісах, ресторанах, а також у спеціалізованих магазинах і торгових центрах. .

Які послуги з обслуговування морських акваріумів ми надаємо?

 • регулярні, планові (щотижневі, щомісячні тощо) виїзди для догляду за акваріумом: підміни води, контролю стану риб, коралів, безхребетних і т.д. У процесі може виконуватися тримінг, фрагування коралів;
 • проведення “генеральних збирань”, включаючи чистку ґрунту, стекол, фільтрів, тестування води . Моніторинг хімічного складу води - необхідність, оскільки порушення балансу може призвести до всіх риб, коралів, водоростей; для мешканців акваріума. Іноді може бути рекомендоване використання додаткових мікроелементів та підживлення коралів; Найчастіший запит від наших постійних клієнтів - необхідність годування хижих риб, яке має свої особливості, використання додатково щипців, пінцетів та ін. інструментів; акваріумів;
 • позапланові виїзди при виникненні непередбачених ситуацій: виході з ладу обладнання, зміні стану риб, коралів, безхребетних тощо;
 • редизайн - переоформлення Вашого акваріума на запит;
 • повний контроль працездатності акваріумного обладнання.

Які типи морських акваріумів ми запускаємо та обслуговуємо?

Існує кілька варіантів класифікації морських акваріумів. Якщо узагальнити, їх ділять на:

 • рибні;
 • змішані;
 • рифові.

У нас Ви можете замовити запуск будь-якого морського акваріума з подальшим його професійним обслуговуванням.Рибні морські акваріуми

Рибні акваріуми передбачають перебування у них, переважно, риб. Також можуть доповнюватись деякими видами безхребетних, актініями, креветками, крабами морськими їжаками та зірками. Ми допоможемо запустити акваріум зі штучним камінням або акваріум типу FOWLR (риба з живим камінням).

При зарибленні акваріума ми проводимо ретельний попередній підбір риб, враховуючи можливість їхнього спільного існування, вимоги до температурного та світлового режимів, їх агресивність.

Штучні акваріуми мають більш декоративний характер, але їх жителі, як і раніше, вимагають постійного догляду. Це завдання ми з радістю допоможемо Вам вирішити, взявши всі труднощі обслуговування та контролю на себе.

Для акваріумів з живими коралами ми обов'язково підберемо не лише риб, а й усе необхідне обладнання: системи фільтрації, освітлення, циркуляції. Кількість каменю також розраховується виходячи з обсягу акваріума. Такий акваріум має низку незаперечних переваг, наприклад, наявність природного середовища для мікроорганізмів та водоростей. Таким чином, ми не тільки імітуємо природні умови проживання риб та безхребетних, але й створюємо своєрідну систему фільтрації води.


Змішані морські акваріуми

Змішані акваріуми, як Ви знаєте, передбачають співіснування риб, коралів, безхребетних. Як показує наша практика, це один із найпопулярніших видів акваріумів. За його організації ми завжди вивчаємо побажання Замовника, знайомимо його з особливостями різних видів риб та організмів. Ми завжди попереджаємо про їхню сумісність, а також здійснюємо самостійний професійний підбір всіх мешканців. Ви можете бути впевнені, що Ваш акваріум буде не тільки красиво виглядати, а й усі морські риби, корали будуть у ньому здорові, комфортно уживатися один з одним.


Рифові акваріуми

Рифові акваріуми заселяються в основному м'яким або жорсткими коралами, а також безхребетними. Як правило, риб поміщають небагато, і лише тих видів, які сумісні з коралами. Поділ на жорсткі і м'які рифи є принциповим, оскільки це дійсно різні види коралів. До того ж відрізняються й умови життя: освітлення, перебіг, чистота води. Ви здивуєтеся, але багато видів коралів можуть "конфліктувати", виділяючи токсичні речовини для захоплення території та виживання.

Незалежно від того, який тип морського акваріума Ви вирішили організувати, чи, можливо, вже запустили, ми готові надати кваліфіковану консультаційну допомогу. Далі ми обов'язково відвідаємо акваріум, проведемо огляд, аналізи та здійснимо професійне обслуговування в обумовлені терміни.


Чому «Морський» – найкращий сервіс з обслуговування морських акваріумів?

Морська акваріумістика – наш профіль. Ми протягом багатьох років запускаємо, сервісуємо морські акваріуми у Києві та по всій Україні.


Наші основні переваги:

 • робота за системою "все включено" - від розробки дизайну, оформлення акваріума до обслуговування;
 • ми – професіонали. Всі наші співробітники є досвідченими фахівцями, які працюють у сфері акваріумістики та аквадизайну. Наш персонал проходить регулярні навчання в Україні та за її межами. Ми не тільки вчимося новому, а й ефективно використовуємо свої знання у щоденній роботі. Тому наші акваріуми – одні з найкращих;
 • Тільки раціональний та кваліфікований підхід – наш метод роботи. Ми завжди надаємо достовірну інформацію, використовуємо лише якісні матеріали, корми, обладнання. Усі риби, рифи, безхребетні, придбані в нас, обов'язково проходять попередній огляд та контроль їхнього стану;
 • ми завжди поряд. Якщо Вам потрібно годувати риби щодня або здійснювати обслуговування морського акваріуму раз на тиждень - ми прибудемо в чітко встановлений час. Якщо Ви плануєте поїздку, відрядження, корпоратив у горах усім офісом, ми візьмемо турботу про акваріум на себе, а Ви можете бути спокійними.
 • Морський - надійний партнер для Вас та найкращий друг Вашого акваріума. Співпрацюючи з нами, Ви переконаєтеся, що морський акваріум – це: красиво, просто та доступно.


Для оформлення заявки та обговорення всіх деталей зв'яжіться з нами прямо зараз.