Корм для коралів

Живі корали у морському акваріумі потребують ретельного догляду та виконання вимог щодо освітлення, температурного режиму, рівня нітратів, фосфатів, а також - харчування.

Відповідно до типу коралів ви маєте обрати спосіб їх годування. На щастя, сьогодні виробники пропонують широкий асортимент кормів для живих коралів. У нашому інтернет-магазині ви можете придбати продукцію високої якості, а також отримати додаткову консультації стосовно відповідності корму потребам коралів у конкретному випадку.


Чому корм для коралів має значення?

Корали, які повноцінно харчуються, мають значно покращене забарвлення та демонструють набагато кращий ріст і розширення поліпів.

Їжа  для коралів має різні форми, зокрема пряме годування (використання корму живого чи спеціально розробленого). Слід пам’ятати, що більшість їхніх харчових потреб задовольняє вміст «супу», в якому вони живуть, і містить усе: планктон, а також розчинені органічні сполуки в океанах. Тому ваше завдання - відтворення екосистеми, максимально наближеної за умовами існування до природної.


Який вибрати корм для живих коралів?

Як ми зазначили вище, ваш вибір залежатиме безпосередньо від потреб коралів.

Наявність спеціально підготовлених, мультикомпонентних кормів значно спрощує процеси пошуку коректного продукту і годування.

 Гранульований корм для LPS-коралів - оптимальний вибір, оскільки, у його складі знаходяться фрагменти планктону (для різних видів коралів може відрізнятися розмір і склад), шматочки, наприклад, риби чи кальмарів, різних типів безхребетних, додатково - мінерали і вітаміни для компенсації дефіциту або підтримки належного рівня мікроелементів та інших речовин.

Серед виробників сухих кормів для коралів найкраще себе зарекомендували easy reef, polip lab reef roids. Їх продукція відрізняється високою якістю та широким асортиментом. Бренд відомий у всьому світі та здобув прихильність професійних акваріумістів.

Fauna Marin також виготовляє порошкоподібний корм для горгоніан та інших коралів, які харчуються фільтруванням. Різниця, окрім фактичного харчового складу порошку, полягає у вазі частинок. Для Gorgonians та інших фільтраторів порошок розроблений таким чином, щоб залишатися в суспензії протягом тривалого періоду часу для задоволення потреб організмів.

Отже, можемо зробити висновки, що догляд за коралами у морському акваріумі можна і варто оптимізувати, використовуючи для цього якісну і доступну продукцію. Замовити корм для коралів ви завжди можете на нашому сайті.

Якщо маєте питання стосовно підбору корму, умов утримання і купівлі додаткового обладнання, розхідних матеріалів тощо - звертайтеся до спеціалістів Морський.