Живі корали для акваріума

Якщо ви хочете купити живі корали для акваріума, ви потрапили за адресою. Магазин «Морський» пропонує найкращий вибір морських живих коралів в Інтернеті за вигідною ціною. Кожен з наших живих коралів ретельно підбирається фахівцем. для продажу. У нас є м'які, тверді (LPS і SPS) і анемони корали. Використовуйте нашу просту навігацію на сайті вище, щоб ознайомитися з нашим повним асортиментом живих коралів. , а також відповість на будь-які ваші запитання. Ви можете зв'язатися з нами за номером телефону: +3 8 (050) 050-66-76, також через Email: marine.kiev.ua@gmail.com, і ми одразу відповімо вам.< /p>

Живі Корали - дивовижна частина Вашого акваріума

Акваріум без живих коралів можна звичайно уникнути, але майте на увазі, що в природному середовищі живі корали підтримують близько 25% морських мешканців! В акваріумі вони забезпечують процвітаючу екосистему і додають невимовну кількість естетичної привабливості.

Що таке живі корали? структурами, що підтримують тисячі морських організмів. Технічно корали складаються з крихітних тварин, званих кораловими поліпами, і скелетів, які вони залишають після смерті. Корали зазвичай класифікуються як тверді або м'які.

М'які корали з пухнастим тілом

М'які корали часто здаються рослинами або деревами. У цих цікавих живих коралів немає кам'яних скелетів, вони мають деревні ядра і м'ясисті кірки для захисту. Вони не є рифоутворюючими коралами і не обов'язково потребують водоростей, щоб вижити. Вони природно зустрічаються в різних кліматичних умовах, як у тропічних, так і в більш прохолодних регіонах. Багато м'яких коралів дуже прості в зберіганні і підходять для акваріумів-початківців. від розміру поліпа - LPS означає "Великий поліп-кам'янистий", а SPS - "Маленький поліп-кам'янистий". Тверді корали зазвичай ростуть у великих колоніях і становлять коралові рифи. Вони створюють скелети з вапняку, який зрештою стає скелястою структурою, з якою більшість із нас знайома. Корали SPS виживають на планктоні, який є крихітними колоніями водоростей, тоді як корали LPS з більшими усними отворами харчуються дрібною рибою і ракоподібними, такими як веслоногі ракоподібні та амфіпод. Коли люди говорять про "корал", вони зазвичай говорять про тверді корали. Живі поліпи можуть використовувати щупальця, щоб жалити, зазвичай, щоб упіймати дуже маленьке морське життя.

 • Якщо ви ніколи не володіли коралами, спробуйте почати з Mushroom Corals (М'які Корали). , що у вас відмінна якість води та гарне освітлення.
 • Якщо у вас є які-небудь питання, ми будемо раді Вам допомогти.
 • Ми завжди раді проконсультувати Вас щодо будь-яким питанням.

  Часті питання про живі корали

  Скільки коштують живі корали?

  ✔️ Вартість живих коралів залежить від його виду, чим екзотичний вигляд, тим вища його вартість.

  Які корали найлегше утримувати?

  ✔️ Найпоширеніші види коралів для акваріума, це великий поліп-кам'янистий і маленький поліп-кам'янистий.

  Скільки потрібно коралів для морського акваріума?

  ✔️ Все залежить від обсягу Вашого акваріума. Ви повинні розуміти на майбутнє, що коралам потрібний простір для зростання, якщо його буде мало, їм буде важко жити.

  Чи можу я додати корали до свого прісноводного акваріуму?

  ✔️ Живі корали повинні мешкати тільки в акваріумі з морською водою. І не в якому разі не можна їх поміщати в прісноводний. Тому що вони одразу загинуть.

  Які живі корали вибрати для початківця?

  ✔️ Потрібно вибирати з менш вибагливих видів, для цього ми маємо консультантів, які допоможуть індивідуально підібрати для Вас відповідний корал.