Холодильники для морського акваріуму

DD DC 2200 Холодильник

27 750 грн

DD DC 300 Холодильник

12 100 грн

DD DC 750 Холодильник

18 400 грн

GroTech Adjustable Power Supply 12V DC 2000mA

430 грн

Холодильники для морських акваріумів (охолоджувачі води) - спеціальне обладнання, призначене для підтримки температурного режиму, наближеного до природних умов для рифів, риб, молюсків. що дозволяє стабілізувати температуру. Необхідність їхньої інсталяції обумовлена ​​безліччю моментів: роботою освітлювальних приладів, що нагрівають воду, температуру навколишнього середовища тощо.

В інтернет-магазині Морський Ви можете купити холодильник для морського акваріума. Ми готові допомогти з коректним підбором обладнання, його встановленням та подальшим обслуговуванням.

Завдяки акваріумному чиллеру (охолоджувачу) Ви організуєте комфортні умови для зростання рифів, життєдіяльності всіх мешканців.

У якому разі потрібні холодильники для морських акваріумів? Існує кілька дієвих способів охолодження акваріумної води: кулери (вентилятори). Застосовуються при невеликих обсягах акваріума. В даному випадку, потужності вентиляторів буде достатньо для зниження рівня температури до необхідного; чиліри - безпосередньо холодильники, які являють собою самостійне обладнання певної потужності. Рекомендовано монтувати їх у місцях із достатньою циркуляцією повітря для досягнення максимальної продуктивності.
Холодильники оснащуються терморегуляторами для автоматичного керування роботою обладнання. Таким чином, Вам не потрібно самостійно контролювати всі процеси.

Охолоджувати воду в морському акваріумі слід у тому випадку, якщо Ви використовуєте потужні джерела штучного світла. У теплих приміщеннях, особливо в літній час, також спостерігається підвищення температури води, що несприятливо позначається на коралах і рибах. молюски мешкають у природі. Крім того, використання акваріумних чилерів має і економічний підтекст. Підтримуючи необхідний терморежим, Ви уникнете проблем зі “здоров'ям” мешканців. Отже, не доведеться додатково витрачати кошти на заміну рифів, риб. Ми наполегливо рекомендуємо перед придбанням консультуватися зі спеціалістами нашої компанії. Таким чином, Ви досягнете очікуваного результату, не витрачаючи власний час і кошти на необґрунтовані покупки та вивчення технічних нюансів.

Як правильно вибрати холодильник для морського акваріума? Якщо звертати увагу на характеристики обладнання, слід врахувати: об'єм води, на який розрахований холодильник. Ця інформація вказується в техдокументації;
 • потужність охолодження. Від цього безпосередньо залежить продуктивність холодильника;
 • діапазон настроюваних температур. Цей параметр є дуже важливим, оскільки для різних акваріумів потрібен різний терморежим;
 • зручність експлуатації. Зрозумілі налаштування та функціонал - запорука того, що Ви самостійно зможете відкоригувати роботу чиллера у разі необхідності;
 • ціна холодильника для морського акваріума. Важливий фактор, що залежить від можливостей встановлення бренду виробника. У нашому магазині Ви зможете придбати акваріумні охолоджувачі за доступною вартістю. Ми пропонуємо обладнання, що підлягає гарантійному обслуговуванню, а також добре зарекомендувало себе в реальних умовах. та обслуговування морських акваріумів.

  Отже, купуючи обладнання у нас Ви отримуєте:

  1. консультаційну професійну допомогу на етапі підбору комплектації акваріума;
  2. якісне обладнання від кращих виробників;
  3. офіційну гарантію на продукцію;
  4. послуги з монтажу, пуско-налагодження, обслуговування морських акваріумів та обладнання;
  5. можливість реалізації будь-яких рівнів технічної та дизайнерської складності.

  Для того, щоб підібрати та замовити холодильник для морського акваріума, зверніться до нас за вказаними телефонами. Ми завжди надамо для Вас оптимальне рішення.