Новинки

ТОП продажівІнтернет магазин Морський - все для морського акваріума

Ласкаво просимо в інтернет магазин «Морської акваріумістики», ваше унікальне джерело першокласного акваріумного приладдя для любителів морських акваріумів. Знайдіть все необхідне для догляду за морською рибою та безхребетними. a, помпи, фільтри, морську сіль, освітлення та багато іншого. Великий вибір живності: морська риба, живі корали, рифовий камінь. Все необхідне для ваших морських обителів в одному доступному місці. Купуйте всі рибні запаси та аксесуари, які потрібні вашому морському акваріуму. Також можете відвідати наш магазин у місті Київ по вулиці Васильківська, 16.

Нові товари додаються на сайт щодня, тому, будь ласка, заходьте до нас частіше, щоб отримати найновіші високоякісні акваріумні продукти за відмінними цінами та швидкою доставкою Києву та Україні.

Ми пишаємося нашими знаннями про продукцію та відмінними цінами, які змушують наших клієнтів повертатися.

Ми сподіваємося, що вам сподобаються наш асортимент для морських акваріумів. Якщо у вас є питання або коментарі, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас. Ми з радістю допоможемо Вам.

Асортимент інтернет-магазину Морський

Офіційні представники в Україні

Інтернет-магазин «Морський» є офіційним представником продукції та морських акваріумів Red Sea, морської солі Tropic Marin в Україні. Ексклюзивний постачальник обладнання фірми "Marine" (скімери, реактори, фільтри). Офіційно самі поставляємо морську рибу, корали та безхребетні.

Rea Sea


Tropic Marin


Marine


Зручні способи оплати

  • готівкою;
  • банківською карткою онлайн;
  • в магазині, післяплатою при отриманні на пошті. 

Доставка по всій Україні

Способи доставки інтернет-магазину Морський з існуючих в Україні:

  • самовивіз з відділу лення Нової Пошти;
  • самовивіз з  відділення «УкрПошта»;
  • самовивіз із нашого магазину в Києві.