Морські світильники для акваріума

Ecotech Marine RMS XR15 Tank Mount G5-G6

5 950 грн

Keloray AO100 KELO

12 180 грн

ReefLed 90 Universal Mounting arm

4 170 грн

Світильник Red Sea ReefLED 90

18 640 грн

Aqua Illumination Hydra Twenty Six HD

14 560 грн

AquaIlumination Hydra FiftyTwo HD LED

26 180 грн

Ecotech Radion XR15W G4

13 840 грн

Ecotech Radion XR30W G4

21 720 грн

Ecotech Radion XR30W G4 Pro

26 220 грн

Освітлення для акваріума, особливо для морського, є одним із ключових параметрів, що впливають на життєдіяльність та здоров'я всіх його мешканців. Акваріумні світильники, в даному випадку, відіграють не тільки естетичну роль, але й забезпечують імітацію природного довкілля біотопу. у тому числі, і спеціальних світильників. Ми обов'язково надамо професійну допомогу на етапі вибору правильного варіанту, а також надалі проконсультуємо з питань налаштування, встановлення та експлуатації.

Який світильник для морського акваріума краще вибрати?

Насамперед, необхідно уточнити, під який тип морського акваріума ви вибираєте світло. Якщо рибний, то тут Ви можете трохи пофантазувати та погратися з естетичним оформленням, оскільки для риб не такі важливі спектри та температури світлових потоків.

У разі пошуку світильника для рифів/коралів, існують дійсно важливі нюанси, які обов'язково слід враховувати.

На що варто звертати увагу при виборі морського акваріумного світильника?

 • вид коралу. Саме від цього залежить, яке місце існування є природним і сприятливим для корала і рифу в цілому. Наприклад, LPS корали вимагають помірного освітлення в певному спектрі, в той час, як SPS корали віддають перевагу потужному світлу;
 • природне розташування корала в реальних умовах.

Саме корал диктує Вам, яке освітлення потрібно у цьому конкретному випадку. Вам потрібна лампа/світильник, що здатна генерувати пучок світла в необхідному діапазоні спектру з певною перенесенням кольорів і інтенсивністю. Також важливо дотримання режиму освітлення – цикл зміни дня та ночі. Якщо Вам самостійно важко зробити вибір, Ви не володієте необхідною інформацією, ми готові допомогти Вам завжди, обов'язково порадимо Вам світильник або   кілька, який дасть можливість коралу та симбіонтам розвиватися та залишатися здоровими, радуючи Вас.

Які світильники для морських акваріумів Ви можете купити в інтернет-магазині Морський?

У нас Ви можете придбати спеціальне освітлювальне обладнання різних модифікацій та призначень. Оскільки наша компанія спеціалізується конкретно на морській акваріумістиці, ми пропонуємо світильники виключно високої якості з розширеним функціоналом.

 • довгий термін служби у порівнянні з іншими типами;
 • збереження початкової якості випромінювання протягом усього терміну експлуатації;
 • мінімальна термовіддача (вода нагрівається дуже незначно);
 • явна економічність - морські LED світильники споживають мінімум енергії, забезпечуючи при цьому належний тип та рівень освітлення. Якщо порівнювати в цифрах, то для отримання світлового потоку, наприклад, на 900 люмен, достатньо світлодіода на 10-12 Вт або лампи розжарювання на 75 Вт; можливість регулювати діапазон кольорів і потужність випромінювання. >

  Також добре зарекомендували себе світильник з люмінесцентними лампами типу Т5. Зараз вони не так широко використовуються, як ще кілька років тому, але чудово справляються зі своїми завданнями.

  Для правильного підбору морського світильника, враховуйте його характеристики:

  • параметри випромінювання: колірна температура, потужність, особливості світлового потоку;
  • тип виконання - відкрита або закрита конструкція;
  • волого та пилозахищеність;
  • розміщення світлодіодів. Це безпосередньо впливає на розподіл PAR, баланс інтенсивності;
  • спектр та кількість каналів. Так Ви забезпечите необхідне денне та нічне світло, а також гарно підсвітите корали в акваріумі;
  • якість лінз та їх тип. Даний параметр впливає на якість розсіювання та змішування кольорів.

  Якщо Ви хочете підібрати та купити акваріумний світильник зараз, ми з радістю допоможемо Вам у цьому. Співпрацюючи з нашим інтернет-магазином Ви завжди отримуєте кваліфіковану консультаційну підтримку, а також висококласне обладнання. На всі світильники поширюється гарантія на умовах виробника. монтаж освітлення.