Морські акваріуми

Якщо ви хочете купити морський акваріум, ви потрапили за адресою. Інтернет-магазин «Морський» пропонує своїм клієнтам один з найбільших асортиментів морських акваріумів у Києві та Україні. Вони ідеально підходять для розміщення морської риби, коралів та анемонів, демонструючи всю їхню природну красу та яскравість.

У нас ви зможете підібрати акваріум з морською водою для риб та коралів або створити свій власний рифовий акваріум. Також у нас є послуга морський акваріум під ключ, наші фахівці підберуть все необхідне, що потрібно для морського акваріума.

Так що, якщо вам потрібен великий, стильний і красивий морський акваріум, купіть його сьогодні у нас.

Ми чудово розуміємо наскільки важлива нашим клієнтам якість та ціна товару. І для цього ми доклали максимум зусиль, щоб забезпечити найкращий сервіс для наших покупців.

Наші морські акваріуми - одні з найтехнологічніших і найпростіших в обслуговуванні акваріумів, доступних на ринку.


У нас є безліч різних типів великих акваріумів для морських мешканців, місткістю від 100 і до 900 літрів води, які ідеально підходять для великих морських риб та рифів.

Крім того, вони доступні у великій кількості і в сучасному стилі та кольоровій гамі, що робить їх ідеальним доповненням до будь-якого інтер'єру!

Ціни на морські акваріуми Red Sea

НазваЦіна
Red Sea Max Nano 75 л
29 340 ₴
Red Sea REEFER XL 200 л білий
43 990 ₴
Red Sea REEFER XL 300 л Deluxe
92 860 ₴
Red Sea REEFER XL 300 л білий
58 300 ₴
Red Sea REEFER 450 л білий
71 700 ₴
Red Sea REEFER 450 л чорний
71 700 ₴

Який морський акваріум купити?

Перш ніж купувати морський акваріум, Ви повинні пам'ятати, що обраний вами акваріум буде єдиним середовищем проживання для всіх ваших риб, дуже важливо розуміти, які розміри можуть вплинути на здоров'я та якість життя ваших морських мешканців. У цьому посібнику ми пояснюємо розміри акваріумів з морською водою, щоб ви могли прийняти правильне рішення.

Підготовка місця для встановлення

Підготовка вашого будинку або офісу для встановлення морського акваріума, може вагатися за складністю залежно від того, скільки рибок ви хочете тримати в ньому , а також від того, скільки місця у вас є Ємність акваріумів може варіюватися від 100 літрів до більше 900 літрів У міру збільшення розміру акваріума різко зростають вага, складність обслуговування та вимоги до простору. .


Вага та розміри

При виборі акваріум з морською водою подивіться на характеристики «Вага та розміри», щоб дізнатися точні параметри Д x Ш x В, а також його вага в порожньому стані та його місткість . Вони можуть відрізнятися формою, тому дуже важливо дивитися на точні розміри, щоб переконатися, що у вас достатньо місця, перш ніж купити його. Професіонали рекомендують акваріуми для морських риб, починаючи від 100 літрів як мінімальний розмір. Резервуари ємністю менше 100, надзвичайно чутливі до коливань pH та накопичення шкідливих хімікатів та відходів. У них також не вистачає площі поверхні для здорового газообміну і, на жаль, вони дуже малі навіть для однієї самотньої риби; без достатнього простору для плавання риба може бути млявою і стати більш уразливою для хвороб.


Список морських акваріумів

 • ✔️ Red Sea Max S
 • ✔️ Red Sea Max C
 • ✔️ Red Sea Max Nano
 • ✔️ Red Sea REEFER
 • ✔️ Red Sea REEFER Nano
 • ✔️ Red Sea REEFER XL

Розміри морських акваріумів

 • 130 л
 • 170 л
 • 250 л
 • 350 л
 • 400 л
 • 450 л
 • 500 л
 • 650 л

Морський рифовий акваріум

Якщо ви хочете купити власний рифовий акваріум, ми з радістю допоможемо Вам підібрати ідеальний варіант. Наші фахівці крок за кроком розкажуть, як налаштувати акваріум з нуля.

Ми розділили наше керівництво на 6 кроків. На кожному етапі ми розбили ключові теми та питання, які можуть виникнути у вас. Ми сподіваємося, що наш сайт буде корисним для Вас під час створення вашого першого акваріума.

Кроки з облаштування морського рифового акваріума:

 1. Планування;
 2. Обладнання та налаштування;
 3. Тестування солоної води;
 4. Світло, потік води та фільтрація;
 5. Додавання риб та коралів;
 6. Догляд за акваріумом;
 7. Планування.

Великі акваріуми з тумбою

Магазин Морський пропонує міцні та красиві великі акваріуми для дому та бізнесу. Ваш великий акваріум може бути з морською водою або прісною водою. У нас є квадратні, прямокутні, без оправи та акваріуми на замовлення будь-якого розміру та форми. Крім того, великі акваріуми поставляються з тумбами підставками, які допомагають підтримувати ваш акваріум. Наші морські акваріуми - чудовий додаток до вашого будинку, офісу, зоопарку або зоомагазину.
Морські акваріуми є резервуарами з морськими рослинами та тваринами в контрольованому середовищі. Ці акваріуми мають розміри від 100 літрів до 900 літрів. Ви можете вибрати або повний акваріум з морською рибою або просто рифовий акваріум з живими коралами без риби. Вони потребують значно більшого запасу акваріума та частої зміни води, ніж в акваріумах із прісною та морською водою.


Тумби для морського акваріума

Тепер, коли ви визначилися з розміром і стилем вашого великого акваріума, ви можете підібрати один із наших стендів під акваріум. Наші тумби для вашого великого акваріума можуть бути з сучасним оздобленням пофарбовані чорною фарбою або будь-яким іншим або класичним виглядом з оздобленням з масиву дуба і клена. Підставка, яку ви вибираєте, відрізняється якістю меблів і оснащені дверцятами, що відкриваються, які полегшують обслуговування. Крім того, ви можете підібрати один з багатьох аксесуарів для акваріума. Ви можете вибрати зі скляних кришок, фільтрів, насосів, скімерів та інших аксесуарів. Насправді всі наші великі акваріуми виготовляються на замовлення нашими досвідченими інженерами. Вони використовують тільки найякісніші матеріали та технології виготовлення скла. морський акваріум.


Послуги з обслуговування морських акваріумів

Команда магазину Морський, надає послуги з встановлення та обслуговування морських акваріумів. Наші фахівці завжди готові допомогти з встановленням морського акваріума, тому що ми працюємо з нашими клієнтами безпосередньо на етапі встановлення та після покупки.

Які послуги ми пропонуємо:
 • чистка акваріума;
 • огляд здоров'я та догляд за акваріумом;
 • заміна риби та аксесуарів;
 • видалення зайвої риби за необхідності;
 • очищення та дезінфекція акваріума;
 • рекомендації щодо годування та типів риб.